Lijst TuiNa Therapeuten

TuiNa Therapeuten in Nederland

Friesland

Groningen

Drenthe

Meppel – Centrum voor chinese geneeswijze Zhông Hé Táng – http://www.centrumvoorchinesegeneeswijzen.nl

Overijssel

Deventer – Happiefeet – https://www.happiefeet.nl

Deventer – Praktijk voor pijnbestrijding – http://www.praktijkvoorpijnbestrijding.nl

Enschede – Praktijk Gu Qi – https://www.guqi.nl

Giethoorn – Chi & Me – https://tuina-massagegiethoorn.nl

Gelderland

Arnhem – Praktijk Tai Shan – http://www.praktijktaishan.nl

Bennekom – Qi vitaal – https://qi-vitaal-ede.nl

Doetinchem- Richard Velthorst – http://www.richardvelthorst.nl

Ede – Massagetherapie en acupunctuur Ede –http://www.massagetherapie-ede.nl

Nijmegen – Praktijk voor Acupunctuur en Tuina massage – http://www.nijmegen-acupunctuur.nl

Ruurlo – Praktijk Gu Qi – https://www.guqi.nl

Zutphen – Praktijk Jasper Thesing – https://praktijkjasperthesing.nl

Utrecht

Amersfoort – Praktijk Hutong – http://hutongnederland.nl

De Meern – Oriental Wellness – https://www.orientalwellness.nl

Noord Holland

Alkmaar – Corpus anima – http://www.corpus-anima.nl

Amsterdam – Praktijk De Handen – https://praktijkdehanden.nl

Amsterdam – TCM therapie – https://www.tcmtherapie.nl

Amsterdam – Time4yourself – https://www.time4yourself.nl

De Kwakel – Praktijk ” De Barefoot Doctor ” – http://www.debarefootdoctor.nl

Egmond Binnen – Corpus Anima – https://www.corpus-anima.nl

Hoorn – Hartog acupunctuur –http://www.acupunctuur-hoorn.nl

Weesp – Sheng Jing Chinese Clinic –http://www.acupunctuurshengjing.nl/index.php

Wormer – Massagepraktijk Amy Klappe – https://massagepraktijkamyklappe.nl

Zuid Holland

Hoek van Holland – Praktijk CG complementaire geneeswijzen –http://www.praktijkcg.nl

Hoogblokland – Monique Kerseboom – https://moniquekerseboom.wordpress.com

Rotterdam – Praktijk Roos Greve – http://www.praktijkroosgreve.nl

Rotterdam – The Point praktijk voor Acupunctuur Tuina Qigong en Kruiden  https://www.thepoint-acupuncture.nl

Zoetermeer – Praktijk Kam & Lichtveld – https://praktijkkamlichtveld.nl

Noord Brabant

Lierop- De Spreekkamer – https://www.despreekkamer.eu

Raamsdonksveer – Blij leven –https://blij-leven.nu

Waalre – Praktijk Clarijn – https://www.clarijn.nl

Zeeland

Limburg

Horst- Hegger Acupunctuur & Tuina – http://www.heggeracupunctuur.nl

Swalmen- Wendy Smeets Praktijk voor Acupunctuur en TuiNa – http://www.wendy-smeets.nl

Weert – Face&Feet Wellness& Therapie – http://www.face-en-feet-weert.nl